Perfektně padnoucí kabát s doživotním servisem…

KABÁTY MA MÍRU

Již od roku 2018 se věnujeme zakázkovému šití kabátů pro dámy i pány. Pracujeme s prvotřídními italskými materiály, a protože máme vysoké nároky, jezdíme si je do kolébky módy sami vybírat. Pokud tedy sníte o perfektně padnoucím kabátu s ideální délkou rukávů a propracovanými detaily, který dobře sedí v ramenou a dosahuje přesně tam, kam má, jste na tom pravém místě. Výhodou kabátu ušitého na míru je doživotní servis.

Jak se kabát „rodí“?

Na počátku všeho je první návštěva a konzultace. Společně vybereme materiál, zvolíme střih, zaměříme a vypočítáme vám cenovou kalkulaci. Ideální je donést si kabát, který vám vyhovuje a máte ho již v šatníku, nebo nám ukázat obrázek vytouženého kabátku. V této fázi požadujeme zálohovou platbu.

Přichází první zkouška. Zjistíte, jak vám „padne“ základní verze modelu, vybereme podšívku, knoflíky a doladíme detaily. Pokud kabát dobře sedí, stačí pouze jedna návštěva. V případě větších úprav následuje ještě další zkouška.

Kabát je na světě! Při předání kabátu zkontrolujete, zda vám dobře sedí, a poté už si svůj nový kousek můžete odnést domů na ramínku v ochranném pytli. V tuto chvíli doplatíte zbytek domluvené částky.

Máte-li dotaz, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, jsme zde pro Vás.

REFERENCE

Ceník ke stažení v pdf plus fotogalerie.