Moderní zakázkové krejčovství v Praze…

KREJČOVSTVÍ

Jsme moderní zakázkové krejčovství v centru Prahy, které se specializuje především na šití
dámských oděvů a úpravy či opravy oblečení pro každého.

Sídlíme v Koubkově ulici na Praze 2, kde jsme zakořeněni již třicet let. Stále fungujeme pod taktovkou původní paní majitelky, ale v roce 2018 prošlo krejčovství kompletní rekonstrukcí a přibyla k němu tvorba volnočasové módybasic trik a kabátů.

Najdete tedy u nás volnočasové kalhoty, tepláky, mikiny, pohodlné šaty z teplákoviny, french terry či úpletů. Základním stavebním kamenem značky jsou basic trika v klasických barvách. Pokud si nevyberete na našem e-shopu, jsme schopni vám ušít triko na míru, přesně podle vašich představ.

Stačí jen navštívit náš showroom, nebo zaslat míry vašeho trika dle šablony – a zbytek nechte na nás! Nezapomínáme ani na nejmenší, kterým budou slušet naše čepice a nákrčníky.

Vytváříme nové věci a zároveň pokračujeme v letité tradici. Pokud sníte o krásných svatebních či společenských šatech, potřebujete upravit oblek, zkrátit kalhoty či opravit zip, jsme tu pro vás.

Dokážeme zúžit či rozšířit vaše oblečení a provádět mnoho dalších
„kouzel“. Každá zakázka je pro nás výzvou!

 

Máte-li dotaz, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, jsme zde pro Vás.

CENÍK

Ceník ke stažení v PDF

plus fotogalerie.

*Uvedené ceny jsou pouze orientační a určují cenu, od které se bude zakázka odvíjet. Cena jednotlivých zakázek bude stanovena dle náročnosti a zadání zákazníka. Ostatní zakázky, jako šití povlečení, zkracování závěsů, záclon atd., budou naceněny individuálně dle dohody se zákazníkem.